Umów się na wizytę +48 576 574 796

Usługi

Makijaż

SALON KOSMETYCZNY "Beauty Satisfaction".
To miejsce, które stworzyłam z myślą o TOBIE...

To miejsce, gdzie panuje spokój i harmonia, a marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu stają się rzeczywistością. Salon,,Beauty Satisfaction’’ to salon kosmetyki profesjonalnej, oferuje Państwu sprawdzone kosmetyki oraz skuteczne i bezpieczne zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej oraz luksusowych masaży.

Są dni, w których pragniemy wyglądać wyjątkowo pięknie i nieskazitelnie. Ślub, wieczór panieński, sesja zdjęciowa, ważny event czy wigilia firmowa. Pomimo wielu filmów na YouTubie i tutoriali na Instagramie nie każda kobieta potrafi dopasować piękny, trwały makijaż do swojego typu urody. Czy brak czasu, skromny zasób kosmetyków kolorowych ma sprawić, że makijaż popsuje to ważne wydarzenie?

Oczywiście, że nie musi tak być!

Z pomocą przychodzą doświadczeni makijażyści i styliści czyli Make-up Artist.

Podkreślanie urody za pomocą różnych kosmetyków jest znane od starożytności. Można swobodnie powiedzieć, iż kobiety uwielbiają pielęgnować swoje piękno, ale również podkreślać atuty. Niestety czasami same nie potrafimy spojrzeć na siebie obiektywnie. Są makijaż które straszą, są również makijaże, których prawie nie ma. Są kobiety, które wątpią w swoje piękno. A to wszystko dzieje się dlatego, że nie potrafimy oddać się w ręce specjalistów. Na szczęście coraz więcej Pań decyduje się na ten odważny krok i oddaje się w ręce profesjonalnych makijażystów.

Dlaczego warto i czym różni się makijaż profesjonalny od domowego?

• Przede wszystkim profesjonalna makijażystka posiada wiedzę dotyczącą Twojej skóry i potrafi dobrać idealny podkład do potrzeb Twojej skóry. Nie tylko jeżeli chodzi o kolor, ale również właściwości. Innego podkładu użyje do cery tłustej, mieszanej dojrzałej czy suchej – warto oddać się w jej ręce.

• Prawidłowe konturowanie. Czy wiesz, że dzięki odpowiedniemu konturowaniu możesz optycznie zmienić rysy swojej twarzy? Oczywiście nie są to radykalne zmiany, ale potrafią naprawdę podkreślić Twoje piękno. Twoje i tylko Twoje. Nie młodej dziewczyny, która posiada inne niż Ty rysy twarzy i pokazuje jak to zrobić on-line. Pamiętaj – jesteś wyjątkowa – makijaż musi być dopasowany do Ciebie.

• Szeroka gama kolorów. Ciężko jest posiadać piękną gamę kolorystyczną brązerów, róży, cieni, kredek czy eyelinerów. Doświadczona Make-up Artist posiada w swoim kufrze rozmaite kolory i tonacje kosmetyków kolorowych.

• Trwałość makijażu. Makijażyści znają swoje tricki na idealny makijaż, który utrzyma się całą noc a nawet i chwilę dłużej, dlatego warto oddać swoją twarz w ręce doświadczonej osoby. Dzięki temu skóra po demakijażu będzie piękna, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi zdjęciami okolicznościowymi.

MAKIJAŻ dzienny, no make-up

czas trwania: 30 minut

cena 60 zł

MAKIJAŻ wieczorowy

czas trwania: 40 minut

cena 100 zł

MAKIJAŻ próbny / ślubny

czas trwania: 60 minut

cena 60 / 120 zł