Umów się na wizytę +48 576 574 796

Dowiedz się więcej

O salonie

SALON KOSMETYCZNY ,,Beauty Satisfaction". To miejsce, które stworzyłam z myślą o TOBIE...

To miejsce, gdzie panuje spokój i harmonia, a marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu stają się rzeczywistością. Salon,,Beauty Satisfaction’’ to salon kosmetyki profesjonalnej, oferuje Państwu sprawdzone kosmetyki oraz skuteczne i bezpieczne zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej oraz luksusowych masaży.

Zapewniam wysoki standard zabiegów, dyskrecję, miłą i ciepłą atmosferę. Cenię sobie jakość wykonywanych usług. U mnie liczy się dokładność podczas przeprowadzanych zabiegów, miła atmosfera jak również profesjonalne podejście do klienta. Pragnę, aby każdy mógł się poczuć wyjątkowo a odrobina luksusu wpleciona w zabieg, dała satysfakcję i pełen relaks.

To miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na moją wiedzę i doświadczenia. Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w SALONIE KOSMETYCZNYM ,,Beauty Satisfaction’’ to czas relaksu, odprężenia i prawdziwej przyjemności.

Pamiętaj, że zasługujesz na to co najlepsze...
Zapraszam, dyplomowana kosmetyczka i masażystka Renata Imiołek

Renata Imiołek
kosmetyczka i masażystka, właścicielka „Beauty Satisfaction”

Urodziła się w 1982 roku w Tychach. Od najmłodszych lat wykazuje wielką wewnętrzną wrażliwość i zainteresowanie upiększaniem.

2005-2007 roku zdobyła pierwsze doświadczenie w pielęgnacji dłoni. Nauczyła się pierwszej metody wydłużania paznokcia tipsem.

W 2008 ukończyła roczną szkołę policealną i została Dyplomowanym Wizażystą. Brała udział w różnych eventach fotograficznych, gdzie miała okazję malować modelki do sesji zdjęciowych.

W 2011 roku zdobyła pierwszy dyplom masażystki, była wtedy specjalistką masażu relaksacyjnego- klasycznego, wtedy też otworzyła swoje pierwsze studio masażu. Dawała nie tylko ukojenie swoim klientom, ale również swoją pozytywną energię. Poszerzała swoją wiedzę, czytając książki, wyjeżdżając na różne targi. Sama też korzystała z masaży w różnych SPA w Polsce i za granicą, porównując techniki masażu.

2018-2019 zdobyła dyplom kosmetyczki, poszerzając swoje doświadczenie z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała za pomocą maszyn i kosmetyków. W tym okresie ambitnie zdobywała certyfikaty, dyplomy aby na bieżąco proponować swoim klientom nowości wchodzące na rynek kosmetyki czy kosmetologii estetycznej.

Zabiegi wykonujemy z użyciem rekwizytów i kosmetyków znanych i cenionych marek